Purella – pełne witamin i składników odżywczych pokarmy

Purella to młoda marka dostępna w Bee, która już teraz jest liderem w swoim segmencie. Gama produktów Purella obejmuje zdrową żywność impulsową oraz superfoods. Na rynku spożywczym jest od 2016 roku.

Purella – przekąski wzbogacone odżywczo

Purella oferuje głównie przekąski, które nie zawierają soi, glutenu, laktozy i są przyjazne dla wegan. Zawierają minimalne ilości cukru, co czyni je doskonałym wyborem dla osób z cukrzycą lub dbających o linię. Produkty te są również gęste odżywczo – są wzbogacone witaminami i minerałami, aby dać każdemu zastrzyk energii bez dodatkowych kalorii. Purella szybko stała się liderem w swoim segmencie rynku i każdego dnia stara się tworzyć wartość dla klientów i konsumentów.

Sekcja “raw superfoods” w Purella

W sekcji Raw Superfoods Purella znajduje się wiele mieszanek superfoods z jagodami acai i chlorellą – ale na tym nie koniec. Możesz też spróbować mieszanki, która zawiera również spirulinę, probiotyki, a nawet czarnuszkę.

Wybierając te produkty, możesz stworzyć smoothie zastępujące posiłek do utraty wagi. Pierwszym korkiem znalezienie takiego, który ma wysoką zawartość białka i niską zawartość cukru, co zapewniają produkty Purella.

Coś na dobre samopoczucie od Purella

Purella ma swojej ofercie proszek z nasion guarany, który jest środkiem pobudzającym pochodzącym z krzewu guarany rosnącego w lasach deszczowych Ameryki Południowej. Guarana zawiera naturalnie występującą kofeinę, która jest dobra do zwiększenia energii i zmniejszenia uczucia zmęczenia.

Sproszkowana guarana zawiera również naturalne przeciwutleniacze, flawonoidy i katechiny, które mogą pomóc w utracie wagi i utrzymaniu dobrego samopoczucia.

Korzeń maca – unikalny suplement

Korzeń Maca od Purella pochodzi z wysokich Andów peruwiańskich. Był historycznie wykorzystywany ze względu na swoje wartości odżywcze, jak również właściwości adaptogenne. Maca jest najlepszym wyborem dla łagodnego wzmocnienia energii, przywrócenia równowagi hormonalnej i zdrowia reprodukcyjnego (płodności).