Purella – popularne mieszanki i produkty prozdrowotne

Zabiegany tryb życia może utrudniać sięganie po zdrowe wybory w danej chwili, dlatego specjaliści z Purella cieszą się, że mogą zaoferować pełną linię produktów, z którymi możesz czuć się dobrze jedząc w biegu i dzieląc się nimi z rodziną. Purella działa na rynku spożywczym od 2016 roku z ideą, że zdrowa żywność powinna być łatwiej dostępna i przystępna dla wszystkich.

Co wyróżnia produkty Purella? Czym są?

Każdy produkt produkowany przez Purella to unikalne połączenie superfoods. Specjalna mieszanka superfoods może:

– wzmocnić układ odpornościowy
– poprawić trawienie
– pozytywnie wpływać na pracę mózgu i pamięć,
– usuwać toksyny z organizmu,
– poprawić kondycję skóry,
– wzmacniać włosy i paznokcie,
– poprawiać ostrość wzroku,
– neutralizować wolne rodniki,
– spowalniać proces starzenia się.

Producent stara się używać najświeższych i najwyższej jakości składników, abyś każdy mógł cieszyć się odżywczymi produktami bez kompromisów smakowych.

Tradycyjne produkty prozdrowotne od Purella

Komosa ryżowa, czyli quinoa od Purella to tak zwane pełne ziarno i jest uważana za superfood, ponieważ zawiera wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów, co czyni ją pełnowartościowym białkiem. Posiada również duże ilości żelaza, magnezu i potasu, które są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto, quinoa Purella nie zawiera glutenu, więc może być spożywana przez osoby cierpiące na celiakię lub nietolerujące glutenu.

Himalajska różowa sól kryształowa od Purella jest wydobywana ręcznie z pokładów morskich głęboko pod Himalajami, gdzie nie docierają zanieczyszczenia. Jest bogata w wiele śladowych minerałów, w tym potas, wapń, magnez i bromek. Naturalnie smakuje wyśmienicie.

Mieszanki Superfoods Purella

Mieszanki superfoods Purella to świetny sposób na dostarczenie sobie składników odżywczych, których potrzebujesz, aby przetrwać cały dzień. Dwie najciekawsze mieszanki superfoods dostępne obecnie na rynku od tego producenta zawierają jagody goi i chlorellę.