Purella – suplementy i produkty dietetyczne z całego świata

Purella od momentu swojego powstania pracuje nad popularyzacją zdrowego stylu życia. Działalność skupia się na przesłaniu marki, którym jest tworzenie i wdrażanie zdrowych nawyków żywieniowych. Produkty są opracowane tak, aby były dostępne na rynku spożywczym w przystępnych cenach.

Cel marki Purella – zdrowie pod ręką dla wszystkich

Celem Purella jest uczynienie zdrowej żywności impulsowej i superfoods dostępnej dla każdego, niezależnie od jego dotychczasowych nawyków żywieniowych.

Purella wytwarza wyłącznie produkty w 100% naturalne, bez konserwantów i bez składników GMO. Ta żywność jest wolna od glutenu, laktozy, tłuszczów trans oraz sztucznych barwników i aromatów.

Produkty tego producenta są skierowane do świadomych konsumentów, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia i cieszyć się naturalnym odżywianiem. Ukierunkowanie się na tych klientów było mądrym posunięciem ze strony firmy, ponieważ są oni bardziej skłonni do zakupu żywności ekologicznej i już po 2 latach stała się jednym z najpopularniejszych dystrybutorów żywności eko w Polsce.

Camu Camu od Purella

Camu camu jest owocem pochodzącym z dorzecza Amazonki. Jest tradycyjnie stosowany przez rdzenne plemiona, które uważają go za lekarstwo. W Peru jest popularnym składnikiem napojów ze świeżych soków, a także aromatem do lodów, dżemów i galaretek.

Musli od Purella

Musli od Purella to idealne danie śniadaniowe. Jest pełne pożywnych składników, takich jak owies i suszone owoce. Wybierając musli od tej firmy otrzymujesz takie, które ma niski poziom tłuszczu i cukru, ale dużą ilość błonnika. Pomoże to wesprzeć Twój układ odpornościowy i sprawi, że będziesz syty na dłużej.

Maca z Peru od Purella

Maca to warzywo korzeniowe występujące w Peru, które jest pełne witamin z grupy B i żelaza, co sprawia, że jest idealnym suplementem dla wegan, którzy zmagają się z brakiem wystarczającej ilości żelaza w diecie. Maca Purella w proszku może być dodawana do smoothie lub stosowana w przepisach na wypieki. Ma bogaty, orzechowy smak, który sprawia, że jest idealna do słodkich przysmaków.